آشنایی با شرکت فنی و مهندسی سنا برق توان

شرکت فنی و مهندسی سنابرق توان با هدف طراحی، ساخت و تولید کلیه ادوات مرتبط با کنترل قدرت، مورد نیاز صنایع با گرد آمدن جمعی از مهندسین با تجربه فارغ التحصیل دانشگاه‌های شریف، تهران و امیرکبیر در سال 1391 آغاز به کار کرد. و پس از ازریابی های صورت گرفته به عنوان شرکت فناور و دانش بنیان در پارک فناوری پردیس استقرار یافت.

ساخت و تولید انبوه درایو نیازمند همکاری متقابل مهندسین کنترل، الکترونیک قدرت و الکترونیک دیجیتال است، لذا گروهی از مشاورین با تجربه جهت ارائه الگوریتم های بهینه و جمعی از مهندسین زبده جهت طراحی برد، مونتاژ و پیاده سازی الگوریتم های پیشنهادی در این شرکت گردهم آمده و  بومی‌سازی تولید درایو در کشور را محقق ساختند.

با تلاش بی وقفه تیم تحقیقاتی این شرکت نمونه اولیه درایو در سال 1393 رسما مورد بهره برداری قرار گرفت و پس از گذشت یک سال و انجام تمامی تست های مورد نیاز از سال 1394 به طور گسترده در اختیار تولید کنندگان تابلوفرمان آسانسور قرار گرفت. همچنین این شرکت به منظور تضمین کیفیت محصولات خود اقدام به اخذ استاندارد های الکتریکال و مکانیکال درایو نموده است.

درایو موتور آسانسور گیرلس این شرکت توانست با توجه به نوآوری و اخذ استاندارد های لازم به عنوان محصول برگزیده فناورانه کشور در سال 1394 معرفی گردد و توسط معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری رونمایی گردد.

فعالیت این شرکت تاکنون در جهت طراحی و تولید درایو آسانسوری و صنعتی با قابلیت کنترل موتورهای گیربکس دار (القایی) و بدون گیربکس (آهنربای دائم)  با توجه به نیاز و سلیقه مصرف کنندگان ایرانی بوده است.

این شرکت آمادگی دارد تا در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی و اعتلای صنعت این مرزپرگهر اقدام به اختصاصی سازی طرح درایو در تیراژ صنعتی مطابق با نیاز شرکت ها و صنایع نماید.