درباره ی ما‎

شرکت فنی و مهندسی سنا برق توان در جهت طراحی، ساخت و تولید ادوات کنترل، نظارت و حفاظت با هدف ارائه محصولی مطلوب به صنعت‌گران ایرانی، همواره رضایت مصرف‌کنندگان را به عنوان اصلی ترین سرمایه خود در نظر گرفته است.
این شرکت از سال 1391 ، با هدف ساخت نمونه داخلی درایو آسانسوری و ارائه محصولی با کیفیت و قدرتمند و در عین حال با قیمتی رقابتی نسب به رقبای حاضر، قدم به عرصه‌ی این صنعت نهاد. این شرکت با بهره‌مندی از حضور جمعی از نخبگان و فارغ‌التحصیلان بهترین دانشگاه‌های صنعتی کشور روند بومی‌سازی تولید درایو در کشور را آغاز نمود.
به جهت تحقق اصلی‌ترین هدف شرکت که جلب رضایت مشتری است، تولید محصولی مطلوب و ارائه‌ی پشتیبانی قدرتمند، در صدر مهم‌ترین اهداف شرکت قرار دارد. مفتخریم که توانسته ایم با ارائه محصولاتی با کیفیت و ضمانتی شایسته، اطمینان مشتریان عزیز را برای استفاده از محصولات خود جلب نماییم.
پس از موفقیت در تولید و عرضه‌ی درایو‌‌های آسانسوری و در راستای ارائه‌ی محصولی کارآمد در زمینه‌های مختلف صنعتی، این شرکت موفق به تولید درایوهایی در رده‌های توانی مختلف و در دو نوع گیربکس‌دار (القائی) و گیرلس (آهنربای دائم) شده است؛ که این نوع محصولات در کاربردهای متنوع نظیر صنایع اتوماسیون، ماشین‌کاری، تهویه مطبوع، پمپ و فن، معدن، انرژی و... مورد استفاده می‌باشد. اکنون پس از گذشت سال‌ها از تولید محصولات اولیه و کسب تجربه‌های فراوان در این صنعت، شرکت سنا برق توان با ارائه‌ی محصولات خود به دیگر کشورهای دنیا، قدمی مهم در راستای ارائه‌ی محصولی ایرانی در بازارهای صنعتی بین‌المللی برداشته است.

ویژگی های ما

-        ارائه‌ی محصولات با کیفیت در بازار‌های جهانی
-        معتبرترین تولید کننده داخلی در صنعت درایو کشور
-        تولید محصولات متنوع در صنایع‌ گوناگون
-        پشتیبانی سریع و کارآمد
-        ارائه ضمانت بلند مدت
-        پیشرو در کسب رضایت مشتریان
-        متخصص در تولید درایوهای آسانسوری، متناسب با نیاز‌های مختلف

-        متخصص در طراحی و ساخت انواع درایو

با تلاش بی‌وقفه‌ی مهندسین شرکت سنا برق توان در سال 1393 اولین نمونه‌ی درایو های آسانسوری این شرکت مورد بهره‌برداری قرار گرفت. پس از مدت کوتاهی مهندسین ما در واحد تحقیق و توسعه(R&D) موفق به تولید اولین و تنها درایو گیرلس ایرانی شدند که این امر گامی نو در جهت پیشبرد صنعت درایو در داخل کشور به شمار می‌آمد. در ادامه‌ی این مسیر همواره سعی در بهبود درایو‌های ساخته ‌شده داشته‌ایم و کسب رضایت مشتریان را به عنوان اصلی‌ترین هدف شرکت، سر‌لوحه‌ی کار خود قرار داده‌ایم. پس از کسب اطمینان مشتریان نسبت به برند SBT، در سال 1398 با تولید نسل جدید درایو‌های آسانسوری توانستیم بخش دیگری از نیاز‌های موجود در بازار آسانسور را مرتفع نماییم .
هم اکنون مفتخریم که به عنوان اصلی‌ترین و معتبرترین برند ایرانی تولید‌کننده درایو‌‌های آسانسوری شناخته میشویم و توانسته‌ایم با ارائه‌ی مدل‌های گوناگون از درایو‌ها برای ظرفیت‌های مختلف مورد نیاز این صنعت، گامی نو در خود‌کفایی در این صنعت برداشته باشیم.​​​​​​​

سنا برق توان در صنعت آسانسور‎